Podsumowanie Turnieju Szachowego i Barbórkowego Turnieju w Mini Piłce Nożnej

Wiadomości z Turnieju Szachowego!!!

Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 4 w Lublińcu

szachy2Mistrzostwa szkoły w szachach rozpoczęły się w dniu 21.11.2023r. i trwały przez cztery tygodnie w systemie każdy z każdym. W rozgrywkach uczestniczyli uczniowie klas od III do VI w liczbie 20 zgłoszonych uczestników.

W ostatniej chwili wycofało się czterech uczniów. Rozegrano w sumie 120 partii szachowych w grze na czas, gdzie partia szachowa kończyła się po 10 min.

Po długiej rywalizacji i przeliczeniu zdobytych punktów wyłoniono mistrza i mistrzynię rozgrywek.

W kategorii dziewcząt I miejsce zdobyła Julia Zawadzka z klasy IV A. Natomiast II i III miejsca przypadły kolejno: Weronice Masalskiej oraz Natalii Christ.

W kategorii chłopców I miejsce przypadło Pawłowi Raweckiemu z klasy III A, a kolejne miejsca II i III uzyskali: Paweł Ledwoń z IV C i Fabian Kaczmarczyk z IVC

Wyżej wymienieni uczniowie otrzymali z rąk Pani dyrektor szkoły Ewy Prandzioch Puchary i dyplomy za zdobyte miejsca.

Organizatorem zawodów był p. Ryszard Wieczorek

PODSUMOWANIE !!!

BARBÓRKOWY SZKOLNY TURNIEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLAS IV – V

turniejbarb2Przed Świętami Bożego Narodzenia zakończyły się rozgrywki w mini piłce nożnej chłopców klas IV i V. W zawodach uczestniczyły cztery zespoły, które rozegrały ze sobą sześć spotkań w systemie każdy z każdym po 2x10 minut na jeden mecz. Rywalizacja była bardzo zacięta, jak to zawsze bywa u chłopców, ale zwycięzca mógł być tylko jeden. I tak po podsumowaniu rozgrywek na I miejscu uplasowała się klasa VB z dorobkiem 9 punktów, wygrywając wszystkie swoje mecze zdobywając 14 bramek, nie tracąc ani jednej. II miejsce zajęła klasa IVB, III miejsce V A, a na IV miejscu rozgrywki zakończyła IVC. W rozgrywkach nie wystartowali uczniowie z klasy IVA z powodu braku odpowiedniej ilości zawodników.

Królem strzelców został uczeń klasy IVB Piotr Grzyb z dorobkiem 11 bramek. Najlepszy zespół i strzelec bramek otrzymał z rąk Pani dyrektor szkoły Ewy Prandzioch puchar za I miejsce, oraz dyplomy dla uczestniczących klas w zawodach.

Organizatorem zawodów był p. Ryszard Wieczorek